Produkcja konstrukcji stalowych

HLS system jest specjalistyczną firmą budowlaną oferującą swoje usługi w zakresie wykonawstwa i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych.

Oferujemy m.in.:

  • obsługę inwestorską i w generalnym wykonawstwie,
  • wykonanie i montaż konstrukcji stalowych hal przemysłowych, hangarów, hal sportowych i widowiskowych, wiat magazynowych.
  • konstrukcje stalowe typu lekkiego i ciężkiego ze stali czarnej (kratowe i powłokowe)
  • konstrukcje stalowe ze stali nierdzewnej i żaroodpornej
  • balustrady, daszki, klatki schodowe, drabinki
  • silosy, zasobniki i zbiorniki magazynowe
  • kontenery magazynowe i transportowe
  • kominy
  • wieże i maszty kratowe

Pełna odpowiedzialność – Jako Certyfikowany Producent Konstrukcji Stalowych, zgodnie z normą PN-EN 1090-1 wprowadzamy na rynek wyrób budowlany pod własną nazwą i znakiem firmowym, zgodnie z obowiązującym prawem krajowym i europejskim. Na konstrukcję stalową wystawiamy Deklarację Właściwości Użytkowych i znak CE. Jesteśmy Producentem, który jednocześnie projektuje i nadzoruje procesy wytwarzania oraz montażu konstrukcji co sprawia, że w pełni ponosimy odpowiedzialność za finalny produkt.

Zintensyfikowanie kontroli nad produktem

Zgodnie z wymaganiami Certyfikatu Producenta Konstrukcji Stalowych (wydanego przez jednostkę notyfikowaną TÜV Rheinland) posiadamy Dział Zakładowej Kontroli Produkcji, który sprawuje niezależny od wytwórcy konstrukcji nadzór nad procesem produkcji i jakością wyrobu. Dla Inwestora to gwarancja najwyższej jakości konstrukcji, ponieważ wewnętrzny nadzór Wytwórni wraz dodatkowym nadzorem Producenta powoduje, że wyrób poddany jest podwójnej kontroli.

Wykwalifikowana kadra nadzoru i kontroli jakości

Dysponujemy wykwalifikowanymi specjalistami w zakresie projektowania, nadzoru produkcji i montażu konstrukcji stalowych.

Nadzór spawalniczy zgodnie z PN-EN ISO 14731 – uprawnienia wydane przez IS

Kontrola jakości w zakresie badań nieniszczących – uprawnienia wydane przez IS

Nadzór prac antykorozyjnych – uprawnienia wydane przez TUV

Projektanci konstrukcji stalowych

Nadzór inżynierski Budowy

Nasi specjaliści dzięki współpracy i komunikacji w ramach jednej organizacji są w stanie w sposób szybki i skuteczny rozwiązywać wszystkie potencjalnie pojawiające się problemy na każdym etapie realizacji projektu.

Siedziba:

aleja Jana Pawła II 85
44-240 Żory

Telefon:

tel. 32 435 00 72

tel. 784 958 876