O nas

Firma HLS system od ponad 30 lat podejmuje się prac budowlanych na terenie województwa śląskiego, dolnośląskiego i małopolskiego. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie oraz profesjonalnie,

natomiast do zadań, które realizujemy kierujemy tylko odpowiednio wykwalifikowaną kadrę.W toku realizacji zleceń, nieustannie podnosimy poziom naszego profesjonalizmu, kładąc szczególny nacisk na dokładność i terminowość wykonywanych prac, co jednocześnie wpływa na wzrost poziomu zadowolenia stałych i nowych Klientów.

Odpowiedni dobór kadr, jak i szeroka baza sprzętowa pozwala nam podjąć się każdego skomplikowanego zadania, co pozwala otworzyć się nam na szeroki rynek budowlany.

HLS system to również profesjonalne Centrum Kostki Brukowej i Ogrodzeń. W naszych Centrum w Żorach i Oddziale w Piekarach Śląskich można znaleźć pełną ofertę produktów firmy Libet, Bruk, Sommelrock, Dasag oraz Wiśniowski. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór kostki brukowej szlachetnej oraz standard, płyt tarasowych, gresowych, kamienia dekoracyjnego oraz małej architektury, co idealnie sprawdzi się w aranżacji ścieżek, tarasów, przydomowych podjazdów i ogrodów.

HLS system to nie tylko miejsce dla Klientów, ale także miejsce dla Partnerów biznesowych. Przykładem na to jest nawiązanie ścisłej współpracy z firmą Libet, gdzie – dzięki spełnieniu wielu wymogów i oczekiwań – HLS system Oddział Piekary Śląskie został uznany Autoryzowanym Punktem Sprzedaży produktów Libet Platinium. Innym dowodem potwierdzającym profesjonalizm Naszej firmy jest nawiązanie stałej współpracy handlowej z firmą Wiśniowski, której produkty oferowane są w głównej siedzibie HLS system w Żorach.

Tym samym Klienci mają dostęp do szerokiego asortymentu produktów w/w producentów w najlepszej cenie wraz z najlepszą obsługą. Nasze aranżacje produktowe, przygotowane przez profesjonalnych projektantów, można zobaczyć w pięknym ogrodzie wystawowym w Piekarach Śląskich oraz w głównej siedzibie HLS system w Żorach.

Siedziba:

aleja Jana Pawła II 85
44-240 Żory

Telefon:

tel. 32 435 00 72

tel. 784 958 876